PREDAJ ND A DOPLNKOV

PREDAJŇA

NÁHRADNÉ DIELY a AUTOPRÍSLUŠENSTVO V NAŠEJ PREDAJNI

náhradné diely

príslušenstvo

AUTOchémiA

Predajňu autodielov a autopríslušenstva pre osobné a úžitkové vozidlá nájdete na Mierovej ulici v Humennom - vchod od cesty so samostatným parkoviskom. Vyberiete si zo širokého sortimentu autodielov a autodoplnkov pre osobné aj nákladné vozidlá. Kompletne tak vybavíte svoje auto pod jednou strechou - servis, autodiely, autodoplnky aj spotrebný autotovar. Špecializujeme sa na predaj náhradných dielov vozidiel IVECO, ktoré sme schopní dodať priamo z vlastných skladových zásob alebo do 24 hodín. Osobitné miesto má u nás už 30+ rokov servis AVIA a predaj originálnych dielov tejto značky.

Pneumatiky a disky

V našej predajni predávame pneumatiky a disky pre všetky typy áut, či už osobných, nákladných alebo úžitkových. Samozrejmosťou je poradenstvo pri výbere vhodného typu disku a pneumatiky.

Autobatérie

Ponúkame batérie značiek VARTA, EXIDE, AK POWER, WEBER, so špičkovými technickými parametrami. Na požiadanie vám zmeriame kapacitu batérie a vykonáme aj montáž batérie zakúpenej u nás.

Oleje

V ponuke je široký sortiment motorových olejov značiek SHELL, CASTROL, URANIA. Ďalej prevodové oleje určené na mazanie prevodov a rozvodoviek a oleje pre hydraulické systémy, odolné voči vysokým tlakom.

Autosklá

Ponúkame široký výber autoskiel, takmer pre všetky typy vozidiel a stavebnej techniky, s možnosťou výmeny autoskla priamo u nás v servise. Čelné, zadné, bočné autosklá pre osobné aj nákladné vozidlá a pracovné stroje.

Autopríslušenstvo

Tažné zariadenia, alarmy, uzamykanie, disky, kryty kolies, snehové reťaze, rohože, strešné okná, poťahy, antény, žiarovky, tienidlá, , autolekárničky, strešné nosiče, opierky, autofólie, autorohože...

CHÉMIA A ČISTENIE

Autokozmetika, autošampóny, vosky, leštidlá, čističe skiel, pneumatík a diskov. V ponuke máme aj ďalšie pomôcky na čistenie interiéru a exteriéru ale aj na údržbu častí vozidla pod kapotou.

NÁHRADNÉ DIELY IVECO​

predaj zO skladu ALEBO do 24 hodín

Náhradné diely pre nákladné/úžitkové vozidlá značky IVECO žiadajte v našej predajni na Mierovej 94. IVECO je známe pre svoju spoľahlivosť a efektivitu, odolnosť a trvácnosť. Včasná diagnostika problémov, kvalitný servis a včasná výmena náhradných dielov vám pomôžu zachovať vynikajúce vlastnosti týchto vozidiel. Zháňate náhradné diely na IVECO? Ste na správnom mieste! Presná identifikácia náhradného dielu prispeje k jeho rýchlejšiemu dodaniu a minimalizuje chyby. Ak viete presne aký diel potrebujete, pripravte si názov a počet náhradných dielov a VIN kód uvedený v TP vášho vozidla. Naše skladové zásoby náhradných dielov IVECO v kombinácii s overeným a spoľahlivým spôsobom distribúcie náhradných dielov, umožňujú rýchle dodanie ND, a tak aj skorú opravu vášho vozidla.

NÁHRADNÉ DIELY AVIA

predaj originálnych dielov AVIA DO 24 HODÍN

Už viac ako 30+ rokov majú u nás osobitné miesto vozidlá AVIA a predaj originálnych dielov tejto značky. Avia má dlhú tradíciu, už od roku 1919, sprísňovanie emisných noriem v posledných rokoch si ale vyžadovalo vysoké investície do ďalšieho vývoja motora a vedenie sa preto rozhodlo ukončiť výrobu vozidiel a ponechalo iba výrobu náhradných dielov. Sme si vedomí aké dôležité sú pre majiteľov vozidiel AVIA aj naďalej dobre fungujúce servisné služby, aktívne sa preto naďalej venujeme predaju originálnych náhradných dielov predovšetkým pre modely D a INITIA. 

Systém servisnej podpory a distribúcie náhradných dielov zaručuje spoľahlivé fungovanie vozidiel AVIA minimálne na nasledujúcich desať rokov. Súčiastky sa naďalej vyrábajú, a to vrátane montáže jednotlivých dielov do celkov a distribúcia je preto rýchla a spoľahlivá. Správna identifikácia dielu prispeje k jeho rýchlejšiemu dodaniu a tak aj vašej spokojnosti. Pre dopyt náhradných dielov si preto pripravte názov aj počet náhradných dielov a VIN kód uvedený v TP vášho vozidla. V ponuke máme diely pre vozidlá Avia Euro 3, 4, 5 a 6.

NÁHRADNÉ DIELY T 815 a P V3S

predaj NÁHRADNÝch dielov NA VOZIDLÁ TATRA A PRAGA

Aj pre tieto dve, u nás veľmi dobre známe značky nákladných vozidiel vám ponúkneme maximum. Ak ste majiteľom nákladného automobilu Tatra T815 s podvozkom 6×6, prípadne 4×4 alebo 8×8, ste na správnom miesteU nás stále nájdete plnú servisnú podporu a náhradné diely aj pre túto, u nás veľmi dobre známu značku nákladných vozidiel. Na trhu je od roku 1983 a významná časť produkcie v súčasnosti tvoria vozidlá pre vojenské účely. Plnú servisnú podporu a náhradné diely poskytujeme aj na terénne nákladné automobily Praga V3S – Vojenský Trojtonový Špeciál  (vetrieska). Svojou jednoduchou a robustnou konštrukciou patrila Praga V3S medzi najlepšie terénne nákladné automobily svojich čias a ešte stále je tento neúnavný pracant v mnohých prevádzkach v plnom nasadení.

NÁHRADNÉ DIELY PIAGGIO

predaj ORIGINÁLNYCH NÁHRADNÝch dielov

Servisujeme a predávame náhradné diely na talianske kompaktné nákladné vozidlá Piaggio. Sídlo spoločnosti je v meste Pontedera a medzi výrobné prevádzky patrí aj 6 výskumných a vývojových zariadení. Enrico Piaggio „naštartoval“ spoločnosť v roku 1882 v Sestri Ponente a firma pracovala v oblasti železníc a letectva a v roku 1946 vyrobila svoj prvý motocykel – Vespa. Piaggio vytvorila prvý hybridný skúter na svete – 2009 MP3 Hybrid, model s 3 kolesami, ktorý má elektrickú pohonnú jednotku s výkonom 3.5 hp a 14 hp benzínový motor. Spoločnosť je tiež jedným z prvých výrobcov na svete, ktorý ponúkal nákladné autá s elektrickým pohonom – modely Porter Electric.

Náhradné diely pre vozidlá značky Piaggio si môžete kúpiť v našej kamennej predajni so zárukou kvality. Ponúkame samozrejme aj spotrebný tovar (napríklad olejové filtre), ktorý si môžete kúpiť za prijateľné ceny.