Predaj nákladných vozidiel

Isuzu je najstarší japonský výrobca úžitkových vozidiel so 100+ ročnou históriou a zákazníkmi v 160 krajinách. Isuzu má navyše jedinečnú pozíciu konštruktéra a dodávateľa dieselových motorov pre ďalších výrobcov úžitkových vozidiel, autobusov, stavebných strojov a iných zariadení. Isuzu vyvinul jedny z prvých dieselových motorov a aj preto sa teší celosvetovej povesti dôveryhodnosti a spoľahlivosti. Vozidlá Isuzu poskytujú špičkový, ekologický a úsporný výkon. Celý systém hnacieho ústrojenstva je inteligentne navrhnutý tak, aby umožňoval monitoring riadenia vozidla, pomáhal zlepšiť užívateľskú prívetivosť a optimalizovať reálnu spotrebu. Isuzu vyrába motory s nekompromisnou životnosťou a spoľahlivosťou a ako líder vo výrobe dieselových motorov neustále vylepšuje ich účinnosť, znižuje produkciu emisií a snaží sa o stále efektívnejšie a čistejšie motory. Zaoberá aj rozvojom elektromobility v priemyselnom sektore a pohonom na zemný plyn, (CNG a LNG).

Mnoho variácií

ISUZU SÉRIA N​

Séria N uvedená na trh v roku 1959 je excelentná séria ľahkých nákladných vozidiel. Vďaka neustálemu vývoju, ktorý zahŕňa najmodernejšie technológie, je N-ko známe svojou vynikajúcou kombináciou hospodárnosti, bezpečnosti, spoľahlivosti a odolnosti. Robustná konštrukcia vozidla, malý polomer otáčania a možnosť vysokého užitočného zaťaženia vám uľahčia prácu. Modely série N ponúkajú jednoduchú manipuláciu, možno ich flexibilne konfigurovať pre rôzne aplikácie a prenášanie ťažkých bremien. Vyberte si ISUZU N55 / NMR pre kompaktný špičkový výkon s užitočným zaťažením až 3,3 tony alebo výkonnejší N75 / NPR s množstvom úprav a mnohými oblasťami použitia.

Model M21 (3,5 t) - horúca novinka série N

M21 je najnovším modelom Série N, pri ktorom ISUZU predstavilo motor novej generácie s obsahom 1,9 cm3. S týmto motorom a ďalšími odľahčeniami získali vozidlá M21 do 3,5 tony potrebnú nosnosť a kompaktnosť pre využitie v rôznych oblastiach od dopravy až po komunálnu sféru. Podľa použitia a druhu nadstavby je možné si vybrať z 2 šírok kabín, 5 dĺžok rázvorov 8 verzií.

N 3.5 t

Malý polomer otáčania, užšia mestská kabína 1,81m, Euro VI. Je k dispozícii v mnohých konfiguráciách, vyniká, pokiaľ ide o efektivitu a spoľahlivosť.

N 5.5/6.5 t

Malý polomer otáčania, širšia kabína 2,04m, Euro VI. Vyššia nosnosť ako u 3,5 tonovej verzie s celkovou hmotnosťou 5,5 tony alebo až 6,5 tony.

Séria N 7.5 t

Malý polomer otáčania, kamera, asistent jazdy, kabína 2,04m, Euro VI. N75 je k dispozícii s motorom 3,0L/150K pre jazdu v meste alebo s 5,2L/190K.

ISUZU SÉRIA F​

Séria F od 11 do 14 ton je najťažšou radou vozidiel ISUZU predávaných v Európe. S dvomi druhmi motorov a 4 dĺžkami rázvorov sú dobrým základom pre široké využitie s rôznymi druhmi nadstavieb. Séria Isuzu F vychádza z potreby bezpečne prepravovať ťažké materiály na dlhé vzdialenosti. V reakcii na túto potrebu, ISUZU vyvinulo silné a bezpečné vozidlo, ktoré sa riadi obzvlášť príjemne napriek jeho veľkosti. Isuzu F ma štvorvalcový motor, medzichladič s priamym vstrekovaním common-rail s preplňovaným turbodúchadlom a objemom 5193 cm3. Dieselový motor Isuzu F dosahuje emisné úrovne pre Euro 6. Séria F je štandardne vybavená obmedzovačom rýchlosti, ABS a elektronickým systémom riadenia stability ASRa má tiež varovný systém prekročenia jazdného pruhu. Keď sa hovorí o kvalite, F-ko takmer nemá limity. Interiér kabíny je plne nastaviteľný tak, aby bolo možné ovládacie prvky používať v pohodlnej polohe bezpečnej pre jazdu. Máte tak možnosť vytvoriť si vlastný priestor na mieru, zmenšiť únavu z dlhých ciest a minimalizovať vibrácie pri jazde využitím odpruženého sedadla.

F 11.0 t

F 11t ponúka 5.2 Diesel s výkonom 177 kW a 765 Nm. Má 3-miestnú kabínu, širokú 2195 mm a dodávame ju s rázvorom 3410 mm a klimatizáciou už v cene.

F 12.0 t

F 12t ponúka 5.2 Diesel s výkonom 177 kW a 765 Nm. Má 3-miestnú kabínu, širokú 2195 mm a dodávame ju s rázvormi 3790, 4060, 4660 a 4990 mm a klimatizáciou už v cene.

F 14.0 t

F 14t ponúka 5.2 Diesel s výkonom 177 kW a 765 Nm. Má 3-miestnú kabínu, širokú 2195 mm a dodávame ju s rázvorom 3790, 4360, 4990 a 5320 mm a klimatizáciou už v cene.

Varianty kabín

S kabínou Easy môžu pohodlne cestovať aj traja dospelí ľudia. Šírka 1,81m.

Pre tých, ktorí majú radi väčšie pohodlie, je dostupná kabína Komfort. Šírka 2,04m.

Ak jazdíte vo väčšej partii, ponúka Isuzu aj kabíny so 6 až 7 miestami. Šírka 2,04m.​

Vlastnosti sérií N a F

ÚPLNÁ FLEXIBILITA

Dokonale prispôsobené vašej oblasti použitia: ISUZU vám ponúka takmer nekonečné množstvo možností. Rozšírte svoj vozový park radu N o rôzne verzie, napríklad o jednoduché a dvojité kabíny alebo o rozšírenú kabínu. Isuzu ponúka aj sériu hotových modelov označených READY2USE. K dispozícii je otvorený nakladací box, boxová konštrukcia aj sklápací box na náradie…

EFEKTÍVNA SPOTREBA

Moderný turbodieselový motor Common Rail vám poskytne potrebný výkon – inteligentne a efektívne. Popredná svetová dieselová technológia ISUZU ponúka plný výkon 190 k s nízkou spotrebou nafty 5,2 l a nízkymi emisiami. Chráni tak nielen životné prostredie, ale aj vašu peňaženku. Ideálna kombinácia hospodárnosti, bezpečnosti, spoľahlivosti a odolnosti.

INTERIÉR A KOMFORT

Interiér je vybavený praktickými odkladacími priehradkami, držiakmi na poháre, háčikmi na oblečenie, extra madlami pre lepší komfort pri vystupovaní a nastupovaní, elektrickým ovládaním okien, centrálny zamykaním na diaľkové ovládanie… 3,5T ma šikovnú mestskú kabínu širokú len 1,81 m. Aj keď základným poslaním vozidla je maximalizácia priestoru pre náklad, môžete túto prioritu skombinovať u 7,5T verzie aj s dvojkabínu až pre 7 osôb.

VYSOKÁ BEZPEČNOSŤ

Na bezpečnosti sa nešetrilo – denné svetlá, brzdový asistent aj varovanie pred opustením jazdného pruhu, veľké predné a hlboké bočné okná. Systémy ako ABS, EBD, ASR a HA zaisťujú optimálny brzdný výkon. Airbag, teleskopický stĺpik riadenia a servo, halogény, hmlovky, ochrana kolien, odpružené nastaviteľné sedadlo, dvojité ostrekovače a napínače pásov sú v modeloch N štandardom. Proti krádeži je chránené transpondérom.

EXTRA ZÁRUKA

Úžitkové vozidlá ISUZU sú vo výrobe testované za najprísnejších podmienok. Na všetky modely nákladných vozidiel ISUZU získate k zákonným nárokom na vady materiálu dodatočnú trojročnú záruku do 100 000 kilometrov, ako aj šesťročnú záruku na prehrdzavenie karosérie zvnútra von. Na všetky originálne náhradné diely ISUZU je 2-ročná záruka bez ohľadu na počet najazdených kilometrov odo dňa zakúpenia alebo montáže dielu.

MONITOROVACÍ SOFTVÉR

Úlohou monitorovacieho softvéru MIMAMORI je čítať údaje z riadiaceho počítača vozidla a monitorovať pohyb vozidla, pre zvýšenie efektivity a prevádzkyschopnosti. Poskytuje tak základ pre lepšiu spotrebu paliva, bezpečnejšiu jazdu a funkcie ako preposielanie správ, denník jázd, atď. Na vozidlách s MIMAMORI je možná pokročilá servisná konsolidácia informácií o stave vozidla a ponúka sa tak nový štandard podpory úžitkových vozidiel.

Aktívna a pasívna bezpečnosť

Dvojitý airbag SRS

Dva predné airbagy SRS sa pri nehode aktivujú, aby chránili tvár a hlavu. Okrem toho volant pohltí energiu nárazu, pričom zmení svoj tvar, aby zmiernil zranenie trupu.

Kotúčové brzdy

Lepšie rozdelenie tepla a odstránenie poklesu brzdiaceho účinku po dlhotrvajúcom brzdení zabezpečujú kotúčové brzdy vpredu aj v zadnej časti vozidla.

Halogénové reflektory

Číre svetlomety chránené proti nárazu zabezpečujú dokonalé osvetlenie vo všetkých smeroch a zlepšujú bezpečnosť pri jazde za zníženej viditeľnosti.

Žiadosť o testovaciu jazdu

Ak máte vážny záujem o kúpu úžitkového vozidla ISUZU, dohodnite si u nás skúšobnú jazdu na úžitkovom vozidle ISUZU série N - M21, valník s hydraulickým vyklápaním.

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Meno
(nepovinné)
Orientačný dátum a čas kedy Vám skúšobná jazda vyhovuje
Zadajte dátum a čas kedy Vám skúšobná jazda vyhovuje. Vybrať si môžete termíny v pracovných dňoch a prevádzkovom čase. Tento údaj slúži iba ako orientačná informácia pre nás. Presný dátum a čas skúšobnej jazdy bude určený po vzájomnej dohode.