AUTOSERVIS

servisujeme osobné aj nákladné vozidlá,
autobusy, stavebnú TECHNIKU, AGROtechniku...

v Humennom od roku 1991

osobné vozidlá

RENAULT, PEUGEOT, CITROEN, VW, ŠKODA, FORD, KIA, HYUNDAI, OPEL, NISSAN, MITSUBISHI...

ÚŽITKOVÉ​ A AGRO

ZETOR, JCB, RENAULT, CAT, DAF, MANN, VOLVO a mnoho ďalších výrobcov...

NÁKLADNÉ VOZIDLÁ

IVECO, AVIA, RENAULT, FIAT, CITROEN, PEUGEOT, DAF, MANN, VOLVO, SCANIA...

Od predaja náhradných dielov a príslušenstva po servis a predaj úžitkových vozidiel ISUZU N. O servis vášho vozidla sa stará tím skúsených profesionálov. Oslovíme vás zodpovedným prístupom, viac ako 30-ročnou tradíciou v oblasti servisu aj predaja vozidiel a samozrejme kvalitou. Väčší areál nám umožňuje skvalitňovať služby - ponúkať širší sortiment tovaru na predajni, udržiavať väčšie skladové priestory, poskytovať simultánny servis pre viacero automobilov, vrátane nákladných a optimalizovať technické vybavenie. V pneuservise, priamo v areáli autoservisu, vám vozidlo hneď aj prezujeme. Samozrejmosťou je kontrola a výmena náplní, olejov, filtrov...

Mechanické práce

kontrola osobných a úžitkových vozidiel do 12t na brzdovej stolici, oprava motora, výfukových a podvozkových častí, spojky, prevodovky, diferenciálu...

oprava KarosériE

Poskytujeme opravy vo vlastnej modernej, plne vybavenej klampiarskej dielni, od malých preliačin plechov až po narovnanie celých karosérií.

Pneu / geometria

Prezúvanie pneumatík osobných, nákladných a agrovozidiel, vrátane geometrie a vyvažovania všetkých druhov diskov, vrátane 18“ a 19“ a veľkých rozmerov do 56“.

Interiér / náplne

Oprava čistenie a plnenie klimatizácie, údržba ventilácie, vykurovania, osvetlenia, výmena náplní a filtrov, chladiacej a brzdovej kvapaliny, oleja...

Elektrika

Opravy elektroinštalácií, montáž autoalarmu, imobilizérov, parkovacích snímačov, centrálnych zamykaní, autorádií, nezávisleho vykurovania, výmena kabeláže.

diagnostika

Pomôže včas a presne odhaliť chybu v systéme. Po odstránení poruchy je systém nastavený na výrobcom predpísané parametre a chybové hlásenia resetované.

Príprava na sTK

Aj keď sa o vozidlo príkladne staráte, je vhodné nechať ho na absolvovanie TK a EK pripraviť - základná kontrola bŕzd, kvapalín, osvetlenia, tesností...

SEZÓNNA Príprava

Na zimnú prevádzku myslite už v septembri - pneumatiky, akumulátor, vykurovanie, zimná výbava... Príprava na letnú je menej náročná ale rovnako dôležitá.

Záručný servis

Servisujeme aj nové vozidlá v záručnej dobe všetkých značiek. Splnené sú všetky podmienky v rozsahu servisných prác podľa predpisu výrobcu, dodržané servisné intervaly a zápisy do servisnej knižky. Servisovanie vášho nového vozidla u nás teda nemá vplyv na jeho záruku. Nie sme súčasťou zbytočnej administratívy materskej firmy, a preto je flexibilita k potrebám zákazníkov jednou z našich najväčších výhod. Navyše, náhradné diely a väčšinu spotrebného materiálu aj originálnych dielov, zvlášť pre vozidlá AVIA a IVECO, máme skladom alebo k dispozícii na predajni už do 24 hodín. Takže aj prípadné poruchy zistené až v našom servise, môžu byť odstránené v krátkom čase.

Výhody záručného servisu v ORION

ľahšia dostupnosť a veľká flexibilita kvalitnej záručnej a pozáručnej opravy a údržby

správca firemného autoparku môže servisovať všetky značky vozidiel na jednom mieste

hodinová cena práce v nazávislom servise je vo väčšine prípadov nižšia ako v značkovom

originálne diely pre vozidlá AVIA a IVECO skladom alebo k dispozícii na predajni do 24 hodín

možnosť jednania s majiteľom autoservisu a nie zástupcom veľkých zahraničných značiek

máme dobre optimalizovanú administratívu, čo sa premieta aj do ceny a kvality služieb

SERVIS IVECO

+ predaj náhradných dielov zO skladu / do 24 hodín

Poskytujeme servis a predaj náhradných dielov pre nákladné/úžitkové vozidlá značky IVECO. Pre profesionálov v oblasti dopravy ponúka značka IVECO spoľahlivosť, efektivitu a všestrannosť, odolnosť, univerzálnosť a trvanlivosť. Včasná diagnostika problémov, kvalitný servis a včasná výmena náhradných dielov vám pomôžu zachovať vynikajúce vlastnosti týchto vozidielVlastníte IVECO a potrebujete servis? Ste na správnom mieste!

Čo najpresnejší opis problému prispeje k jeho rýchlejšiemu vyriešeniu. Ak viete aj to, aké náhradné diely potrebujete, pripravte si ich názov a počet a VIN kód uvedený v technickom preukaze vášho vozidla.

Naše skladové zásoby náhradných dielov IVECO v kombinácii s overeným a spoľahlivým spôsobom distribúcie náhradných dielov, umožňujú rýchle dodanie ND, a tak aj skorú opravu vášho vozidla.

SERVIS AVIA

+ predaj originálnych dielov AVIA v našej predajni

Osobitné miesto má u nás už 30+ rokov servis AVIA a predaj originálnych dielov tejto značky. Avia má veľmi dlhú tradíciu, začínala už v roku 1919 s výrobou lietadiel. Po druhej svetovej vojne ju však plánované hospodárstvo prinútilo preorientovať sa iba na stredne ťažké nákladné autá. V konkurenčnom prostredí po roku 1989 sa Avia ťažko presadzovala, a tak došlo v roku 1995 k predaju automobilke Daewoo a o 11 rokov neskôr spoločnosti Ashok Leyland Motors, ktorá presťahovala výrobu do Indie. Lenže v roku 2016 prišiel zvrat a Avia sa vrátila do Česka. V ponuke bolo viacero verzií vozidiel, líšiacich sa tonážou, výkonom, rázvorom a nadstavbou, vrátane verzie 4×4. Najmodernejšia Initia D mala štvorvalcový turbodiesel Cummins Euro 6. Ďalšie sprísňovanie emisných noriem ale vyžadovalo vysoké investície do vývoja a vedenie sa preto rozhodlo ukončiť výrobu vozidiel a ponechalo iba výrobu náhradných dielov.

Sme si vedomí aké dôležité sú pre majiteľov vozidiel AVIA, dobre fungujúce servisné služby. S touto značkou spolupracujeme 30+ rokov a aktívne sa naďalej venujeme predaju originálnych náhradných dielov. Poskytujeme predovšetkým servis modelov D a INITIA.

Systém servisnej podpory a distribúcie náhradných dielov zaručuje spoľahlivé fungovanie vozidiel AVIA minimálne na nasledujúcich desať rokov. Súčiastky sa naďalej vyrábajú, a to vrátane montáže jednotlivých dielov do celkov a distribúcia je preto rýchla a spoľahlivá.

SERVIS TATRA 815 a V3S

+ predaj ND NA TIETO VOZIDLÁ v našej predajni

Tatra T815 je nákladný automobil s podvozkom 6×6, prípadne 4×4 alebo 8×8, určený na prevádzku vo veľmi ťažkom teréne. Na trhu je od roku 1983, po absolvovaní testovacích jázd na skúšobnom polygóne závodu Tatra a na Sibíri v ťažkých terénnych a klimatických podmienkach. Väčšinového podiel akciovej spoločnosti Tatra a.s. bol odkúpený americkou spoločnosťou Terrex Corporation, ktorá umožnila Tatre vstúpiť na širší celosvetový trh. Významná časť produkcie v súčasnosti tvoria vozidlá pre vojenské účely. 

Praga V3S je terénny nákladný automobil – Vojenský Trojtonový Špeciál – ľudovo nazývaný vetrieska. Vyrábal sa od roku 1953 až do 80. rokov 20. storočia a bol určený najmä pre armáduSvojou jednoduchou a robustnou konštrukciou patrila Praga V3S medzi najlepšie terénne nákladné automobily svojich čias. Vďaka konštrukcii náprav má veľkú svetlosť podvozku aj pri relatívne malom priemere kolies. Táto vlastnosť spolu s relatívne nízkou hmotnosťou zaisťuje dobrú priechodnosť cez terén.

Ak ste majiteľom niektorého z týchto vozidiel, tak ste na správnom mieste. U nás stále nájdete plnú servisnú podporu a náhradné diely aj pre tieto dve, u nás veľmi dobre známe značky nákladných vozidiel.

SERVIS PIAGGIO

+ predaj ND NA VOZIDLÁ PIAGGIO v našej predajni

Každý kto používa PIAGGIO NP6, vie že je to jednoducho veľký pomocník malých rozmerov so širokým výberom valníkov, sklápačov a nadstavieb rôznych veľkostí, nosností a druhov pohonov. Ak ste majiteľom Piaggio PORTER NP6, či už vo verzii valník, sklápač, city van alebo ich kombinácie, ponúkame vám dlhoročné skúsenosti so servisom týchto skvelých úžitkových vozidiel a samozrejme aj spoľahlivé náhradné diely pre túto značku.