PREDAJ ÚŽITKOVÝCH VOZIDIEL AVIA

AVIA – 100 rokov skúseností

AVIA je česká spoločnosť, založená v roku 1919. Firma bola pôvodne výrobcom úspešných lietadiel a leteckých motorov. Letecká výroba je známa svojou vysokou náročnosťou na technickú dokonalosť a kvalitu a precíznosť prevedenia – a to je DNA, na ktorom stavia aj súčasná AVIA. V roku 2017 sa AVIA presťahovala do nových výrobných priestorov v Přelouči a rozšírila rady svojich zamestnancov. Aj v budúcnosti bude AVIA ponúkať širokú paletu verzií vozidiel. Napríklad aj s dvojkabínou, ktorú predstavila na autosalóne v Hannoveri už v roku 2012 alebo s pohonom všetkých kolies.

OD LIETADIEL K ÚŽITKOVÝM VOZIDLÁM 4×4

Automobilka AVIA Motors pokračuje v rozširovaní ponuky svojej produkcie. Potom, čo v roku 2017 predstavila v nových českých výrobných priestoroch vozidlo AVIA D120 4×2 Euro 6 – Initio, uviedla na trh vozidlo v prevedení 4×4, určené k prevádzke v ľahkom a strednom teréne. Medzi potenciálnych zákazníkov patrí predovšetkým stavebníctvo, komunálna sféra a hasiči. Predovšetkým pre hasičov bude určená predĺžená sedemmiestna kabína s hasičskou nadstavbou od spoločnosti KARBOX.

Vozidlá s nápravou 4×4 boli v premiére predstavené na slovenskom trhu v roku 2017. Sú obľúbené predovšetkým pre svoju robustnosť a manévrovacie schopnosti aj v obtiažnejším teréne. Záujem predovšetkým zo strany hasičov, komunálnych služieb a stavebníctva potvrdil očakávania, hneď po slávnostnom predstavení nového automobilu na Čechách. Zhruba 30 až 40 percent produkcie je plánovaná v prevedení 4×4. Objednávať si ich môžete cez našu predajňu v Humennom.

ŠIROKÁ VARIABILITA A MNOŽSTVO KONFIGURÁCIÍ

Hlavnými vlastnosťami vozidiel AVIA je najľahší podvozok a najväčšia úžitková hmotnosť vo svojej kategórii, čo priaznivo ovplyvňuje spotrebu aj výkon. Vozidlá AVIA sú efektívne a šetria čas i peniaze. Kompaktné rozmery kabíny sú výhodou pre prevádzku v úzkych uliciach miest a v sťažených podmienkach. Príjemný dizajn a pohodlie interiéru ponúka efektívne pracovné prostredie. Výber z kategórií od 7,5 ton do 12 ton, variantov rázvorov, pohonu 4×2 alebo 4×4, troch verzií kabín a dvoch veľkosti kolies ponúka individuálne riešenie každého vozidla. Homologácia umožňuje AVIA Motors registrovať vozidlá na európskom trhu.

FLEXIBILITA

Variabilita a množstvo konfigurácií robia z vozidiel AVIA všestranného a užitočného pomocníka v oblasti prepravy. Výber z troch verzií kabín, piatich dĺžok rázvorov, dvoch veľkostí kolies (17,5″ alebo 19,5″), troch výkonových verzií motorov a voľby pohonu 4×2 a 4×4 umožňujú každému nájsť to správne riešenie.

EFEKTIVITA

Efektivita vozidla a nízke prevádzkové náklady sú vždy na prvom mieste. Vozidlá AVIA disponujú najľahším podvozkom a ponúkajú najvyššie užitočné zaťaženie. Moderné motory Cummins s nízkou spotrebou a dlhým servisným intervalom, spolu s možnosťou prepraviť až 7 osôb a pohonom 4×4 sú unikátne.

DOSTUPNOST

Ponúkame ľahkú dostupnosť predajných a servisných služieb vďaka autorizovanému servisu priamo vo firemných priestoroch nášho servisu. Služba AVIA ROAD Assitance je navyše dostupná každému a kedykoľvek to bude potrebovať a dotvára tak komplexné poňatie riešenie prepravných potrieb zákazníkov.