PREDAJ ÚŽITKOVÝCH VOZIDIEL ISUZU

Predaj vozidiel ISUZU

ISUZU – takmer 100 rokov skúseností

Značka ISUZU patrí od roku 1916 medzi tradičných výrobcov áut v Japonsku a je svetovo najúspešnejším konštruktérom dieselových motorov. Spoločnosť sa pôvodne venovala stavbe lodí, dnes má však za sebou už takmer storočnú tradíciu vo výrobe automobilov. Vyberte si z ponuky vozidiel ISUZU

ISUZU JE SVETOVÁ JEDNOTKA

Isuzu je jedna z najpredávanejších značiek vo svojej triede na viac ako 25 trhoch od Japonska cez USA až po Austráliu. Vozidlá radu N a F sa radia k  najpredávanejším úžitkovým automobilom na svete a sú dostupné na viac ako 164 trhoch.

Spoločnosť Isuzu Motors bola založená už v roku 1916 a v oblasti výroby nákladných automobilov sa môže pochváliť vôbec najdlhšou históriou zo všetkých japonských značiek. Doteraz vyrobila viac ako 26 miliónov nákladných automobilov a v kategórii vozidiel s celkovou hmotnosťou 6 až 16 ton je celosvetovým lídrom.

O vysokej technologickej úrovni a kvalite svedčí aj skutočnosť, že Isuzu je v súčasnosti najväčším svetovým producentom dieselových motorov s ročnou produkciou až 878-tisíc kusov a dodáva dieselové motory mnohým ďalším európskym, americkým či japonským výrobcom.

Najmenší rad N s celkovou hmotnosťou 3,5 až 9 ton (v Slovenskej republike ponúkaný v rozpätí 3,5 až 7,5 t) patrí medzi najpredávanejšie nákladné automobily na svete s ročnou produkciou vyše 253-tisíc vozidiel.

Na začiatku roku 2010 vyrobila automobilka už päťmiliónty automobil tohto radu. Podľa rozsahu noriem EURO 5 sa ako ekologicky vyhovujúce vozidlo EEFV (Enhanced Environmentally Friendly Vehicles) označuje to vozidlo, ktoré preukazuje najnižšie hodnoty na úrovni H. Vozidlá Isuzu spĺňajú emisnú normu EURO 5 nad predpísanú hodnotu na úrovni K.

Spoločnosť Isuzu sa špecializuje aj na konštrukciu a výrobu dieselových motorov, ktoré pracujú v osobných aj nákladných automobiloch, autobusoch, stavebných strojoch a v celom rade najrôznejších zariadení.

Veľký a optimálne usporiadaný pracovný priestor

Isuzu je úžitkové vozidlo, ktoré je súčasne jednoduché aj funkčné, zvonku i zvnútra, bez prvkov, ktoré nie sú nevyhnutné. Inovatívna digitálna analýza dizajnu umožnila zlepšenie bezpečnosti a komfortu vodiča. Isuzu je Vašim pojazdným pracoviskom, projektovaným podľa kritérií a funkčnosti, bezpečnosti a komfortu. Zaoblený prístrojový panel zväčšuje vnútorný priestor a dovoľuje intuitívne ovládanie prvkov. Všetky ukazovatele a spínače sú v dosahu vodiča, veľkosť a poloha pedálov boli určené až po praktických testoch, optimálne je aj umiestnenie stĺpika riadenia a osi sedadla…

Isuzu kabína

Varianty kabín

Isuzu kabina
Isuzu kabina
Isuzu kabina

S kabínou Easy môžu pohodlne cestovať aj traja dospelí ľudia. Pre tých, ktorí majú radi väčšie pohodlie vo vozidle, je dostupná kabína Komfort. Pre všetkých, ktorí potrebujú pri svojej práci cestovať s viac ako 3 osobami, ponúka Isuzu aj kabíny vybavené 6 až 7 miestami na sedenie.

Dvojitý airbag SRS

Isuzu prednosti

Dva predné airbagy SRS sa pri nehode aktivujú, aby chránili tvár a hlavu. Okrem toho volant pohltí
energiu nárazu, pričom zmení svoj tvar, aby zmiernil zranenie trupu.

Kotúčové brzdy 4×4

Isuzu prednosti

Lepšie rozdelenie tepla a odstránenie poklesu brzdiaceho účinku po dlhotrvajúcom brzdení zabezpečujú
kotúčové brzdy vpredu aj vzadu.

Halogénové reflektory

Isuzu prednosti

Číre svetlomety chránené proti nárazu zabezpečujú dokonalé osvetlenie vo všetkých smeroch a zlepšujú bezpečnosť pri jazde za zníženej viditeľnosti.