Servis úžitkových a nákladných vozidiel IVECO

IVECO Autoservis Humenné

Poskytujeme odborný servis a predaj náhradných dielov pre nákladné vozidlá značky IVECO. Špecializovaný personál autoservisu diagnostikuje vozidlo a poskytne Vám všetky potrebné informácie o ďalšom postupe. Potrebujete náhradné diely na vozidlo IVECO? Kontaktujte nás.

IVECO Autoservis Humenné

Nová generácia úžitkových vozidiel IVECO prináša jedinečné spojenie tradície a inovácie, plnohodnotný generačný skok. IVECO je riešenim pre profesionálov v dokonalej rovnováhe medzi špičkovými inováciami a kontinuitou produktovej línie – značka profesionálov v oblasti dopravy. Vozidlá IVECO ponúkajú maximálnu spoľahlivosť, efektivitu a všestrannosť, odolnosť, univerzálnosť a trvanlivosť, vrátane maximálnej flexibility kombinácií podvozkov s kabínou vodiča.

Vďaka prepracovanej architektúre má IVECO vynikajúce jazdné vlastnosti, pričom sa zachováva skvelá manévrovateľnosť aj v stiesnených priestoroch. Ergonomický a pohodlný vnútorný priestor s množstvom uzatvorených a otvorených úložných priestorov zaručuje komfort typický pre prémiové automobily. Ergonomický dizajn ovládacích prvkov je špičkou vo svojej kategórii, kvalitná zvuková izolácia a účinná klimatizácia prispievajú ku komfortu jazdy v akýchkoľvek podmienkach.