Autorizovaný servis vozidiel AVIA

AVIA logo

Spoločnosť ORION Humenné, s.r.o. je autorizovaným servisom nákladných vozidiel značky AVIA. Poskytujeme záručný aj pozáručný servis a poradenstvo. Špecializovaný personál autoservisu diagnostikuje vozidlo a poskytne Vám všetky potrebné informácie o ďalšom postupe. Potrebujete náhradné diely na vozidlo AVIA? Kontaktujte nás.

Jeden z dôvodov prečo je AVIA kvalitným vozidlom, nájdete v jej génoch. Firma AVIA bola založená v roku 1919 ako výrobca lietadiel a leteckých motorov – a u lietadiel sa kvalita kladie stále na prvé miesto. Výrobný závod AVIA je vybavený špičkovými technológiami, ktoré umožňujú dosahovať najvyššie ekologickejšie štandardy. AVIA, preto dnes predstavuje špičkové nákladné a úžitkové vozidlá vo svojej triede. Prednosťami tohto vozidla sú najmä ekonomická prevádzka, robustná konštrukcia a nezávislé zavesenie náprav.

AVIA pokrýva svojím výrobným programom triedu automobilov s celkovou hmotnosťou od 6,5 do 12 ton. V súprave s prívesom môže dosahovať celkovú hmotnosť až 21 990 kg, poskytujúc optimálne prevádzkové náklady. Nákladné automobily AVIA typ D60 až D120 je cestné dvojnápravové vozidlo skupiny N2 s pohonom vzadu, osadené motory Cummins. Vozidlo môže mať 3 typy sklopných kabín (bežná, spacia a sedem miestna) a až 40-timi druhmi nadstavieb pre najrôznejšie účely využitia.

Servis motorov Cummins

Poskytujeme značkový servis na efektívne, spoľahlivé a odolné motory Cummins, použité sú vždy originálne náhradné diely a výrobcom odporúčané pracovné postupy. Motory Cummins sa nachádzajú takmer v každom type vozidla – od malých pracovných strojov až po diaľkové kamióny.

Motor Cummins servis Humenné